- PHILIPS

Цена
€41 60 / 81 36 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Philips Daily Collection HD2516 - Toaster - 2 slice - 2 Slots - black
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
- 8 browning settings
8 settings allow you to toast different types of bread without the risk of getting it burnt. Adjust the browning setting to your preference and get your toast the way you want it. - 2 large variable slots
2 large variable slots for different size of bread. The bread is kept in the center for even browning results on both sides, thanks to the self-centering feature. - Reheat, defrost in one go
The reheat function warms toast in seconds, and the defrost function helps to toast frozen bread in one go. - Cancel button for instant shut
The cancel button stops toasting at any time for safe and precise operation. - Extra auto shut-off protection
Extra auto-off protection protects the product against short circuit.
| General | |
|---|---|
| Product Type | Toaster |
| Slices Qty | 2 |
| Toasters | |
| Slots Qty | 2 |
| Adjustable Toast Slot | Yes |
| Browning Levels Qty | 8 |
| Slide Out Crumb Tray | Yes |
| Cool Touch Exterior | Yes |
| Settings, Controls & Indicators | |
| Reheat Function | Yes |
| Defrost Function | Yes |
| Cancel Option | Yes |
| Indicators | Yes |
| Miscellaneous | |
| Material | Plastic |
| Colour | Black |
| Included Accessories | Bun warmer |
| Power | |
| Power Consumption | 830 W |
| Voltage | 220 - 240 V / 50 - 60 Hz |
| Auto Shut Off | Yes |
| Cord Storage | Yes |
| Manufacturer Warranty | |
| Warranty | 2 years |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Product Type | Toaster |
| Marketing Description | This compact toaster comes with 8 settings and 2 large variable slots, so you can have even toasting result regardless of different bread types. The integrated bun rack also allows you to warm your favorite buns, pastries and rolls easily. |
| Slices Qty | 2 |
| Product Features |
|
| Slots Qty | 2 |
| Browning Levels Qty | 8 |
| Slide Out Crumb Tray | Yes |
| Cool Touch Exterior | Yes |
| Reheat Function | Yes |
| Defrost Function | Yes |
| Cancel Option | Yes |
| Material | Plastic |
| Colour | Black |
| Included Accessories | Bun warmer |
| Power Consumption | 830 W |
| Voltage | 220 - 240 V / 50 - 60 Hz |
| Auto Shut Off | Yes |
| Cord Storage | Yes |
| Warranty | 2 years |
| Adjustable Toast Slot | Yes |
| Indicators | Yes |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Капацитет (L) | 0.8 L |
| Мощност (W) | 830 W |
| Брой програми (count) | 8 |
| Готвене под налягане | Не |
| Материал на вътрешната купа | Неръждаема стомана |
| Отложен старт | Не |
| Функция за поддържане на топлина | Не |
| Дисплей | Няма |
| Air Fryer функция | Не |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 0.00кг |
PHILIPS Тостер Daily Collection 8 настройки Компактен дизайн Стойка за претопляне Черен
Насладете се на перфектно изпечен тост всяка сутрин с тостера Philips Daily Collection HD2516/90. 8 нива на изпичане ви позволяват да настроите тоста от светъл до тъмен, а компактният дизайн спестява място на плота. Функцията за претопляне затопля изстинал тост, без да го препича допълнително.
Ключови Предимства
- 8 нива на изпичане — Изберете от 8 степени за предпочитания цвят на тоста.
- Функция за претопляне — Натиснете бутона за претопляне, за да затоплите изстинал тост.
- Компактен дизайн — Тънкият профил се вписва лесно в малки кухни.
- Бутон за спиране — Спрете изпичането по всяко време с едно натискане.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Мощност | 830 W |
| Брой програми | 8 |
| Цвят | Черен |
| Материал | Пластмасов корпус |
| Автоматично изключване | Да |
Какво има в кутията
- Philips Тостер HD2516/90
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.










